ul. Pabianicka 119/131, 93-490 Łódź
tel. + 48 609 407 470 mail: biuro@asf.net.pl

ASF wyłącznym dystrybutorem COLTRI

ASF jedynym i wyłącznym dystrybutorem autoryzowanym w zakresie dostaw oraz serwisu kompresorów CNG gazowych COLTRI w Polsce.

AEROTECNICA COLTRI S.P.A. z siedzibą we Włoszech, producent kompresorów CNG zdecydował się na ustanowienie wyłącznego przedstawicielstwa swojej firmy na polskim rynku. Wyłącznym przedstawicielem Aerotecnica COLTRI jest firma ASF Monika Bryszewska.

COLTRI_COMPRESSORS_TR#17436

ASF prowadzi magazyn materiałów eksploatacyjnych, akcesoriów i cześć zamiennych oraz gotowych produktów. Posiada nadane przez producenta uprawnienia serwisowe, przeszkolonych pracowników i flotę samochodów serwisowych na CNG. Tym sposobem, żaden zakupiony w ASF kompresor i żadna stacja, w całej Polsce, nie pozostają bez profesjonalnej opieki. Grzegorz Bryszewski, dyrektor firmy ASF podkreśla, że: Paliwo CNG pomimo swoich zdecydowanych przewag nad paliwami tradycyjnymi – jest ekologiczne i ekonomiczne – w dalszym ciągu z trudem przebija się na polski rynek. Jego atrakcyjność zyskuje coraz więcej zwolenników, ale dalej jesteśmy w „światowym ogonie”. Na głowę biją nas oszczędni Czesi i Słowacy, nie mówiąc o krajach takich krajach Niemcy, Austria czy Włochy. Jak na razie CNG zdobywa zwolenników w małych i średnich przedsiębiorstwach posiadających własne floty pojazdów. Dla właścicieli prywatnych stacji CNG niezwykle ważny jest serwis, dostęp do materiałów eksploatacyjnych, akcesoriów i cześć zamiennych. Kompresor można kupić bez zapewnionego serwisu taniej, ale przestój jest bardzo bolesny. Należy się zatem zastanowić nad zakupem kompresora CNG z niepewnego źródła oraz przekalkulować czy to się naprawdę opłaca – dodaje dyrektor Firmy ASF.

azienda