ul. Pabianicka 119/131, 93-490 Łódź
tel. + 48 609 407 470 mail: biuro@asf.net.pl

X-Pro

X-pro

X-Pro

APARAT ODDECHOWY NA SPRĘŻONE POWIETRZE O OTWARTYM OBIEGU

Aparat nowej generacji o modułowej budowie. Zapewnia optymalną ochronę w najcięższym środowisku i ekstremalnych warunkach. Zgodny z normą EN 137:2006 typ 2. Posiada świadectwo dopuszczenia CNBOP.  Dzięki regulowanemu stelażowi może być łatwo dopasowany do wzrostu użytkownika zapewniając tym samych większy komfort i lepszą swobodę ruchów.

 

KOMFORT

  •  Ultralekki stelaż na plecy, o regulowanej wysokości zapewnia dostosowanie do każdego kształtu ciała.
  • Wygodne poduszki na ramiona oraz pas na talię i górne pasy na barki wykonano z włókien poddanych termokompresji.
  • Pasy zaokrąglone na ramionach, zaprojektowane specjalnie do noszenia aparatu w kofortowy sposób, niezależnie od tego, w jakiej pozycji znajduje się użytkownik lub jak się porusza.
  • Maska pełnotwarzowa Opti-Pro, z przezroczystą osłoną z poliwęglanu odporną na uderzenia i powłoką chroniącą przed zarysowaniami, zapewnia szerokie pole widzenia bez optycznych zniekształceń. Element twarzowy i wewnętrzna półmaska wykonane z wysokiej jakości silikonu, zapewniającego większą trwałość i optymalny komfort użytkowania.
  • Nadciśnieniowy automat oddechowy Sx-Pro do szybkiego montażu jest aktywowany przy pierwszym oddechu. Kompaktowy, ergonomiczny i trwały, zapewnia doskonały komfort oddychania przy dowolnym tempie pracy dzięki minimalnym oporom oddychania. Wyposażony jest w dwa duże przyciski mocujące i dzięki którym można go łatwo wpiąć do maski lub z niej wypiąć, nawet w rękawicach.